“Dashuria e zezë” e Sinanit (Video)

298

Këngëtari i popullarizuar, Sinan Vllasaliu, ka ardhur me një baladë të re për fansat e tij.

“Dashni e zezë” mban titullin kënga e realizuar me videoklip.

Me tekst të Arsim Bunjakut dhe muzikë të realizuar nga Wirusi, kënga pritet të pëlqehet.