Fotot nudo të këngëtares që është lidhur me deputetin kosovar (18+)

81

Iva Aliko deklaroi disa ditë më parë se është lidhur me një deputet shqiptar nga Kosova dhe mendon të martohet me të.Ajo shtoi se politikani i parapëlqyer i saj është Lulzim Basha.Këngëtarja e cila njihet më shumë për aventurat se për muzikën, ka publikuar disa foto ku shihet nudo.