Aksident i rëndë në Dobërdol të Podujevës (Foto)

939

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur pak më parë në fshatin Dobërdol të Podujevës.Si pasojë e aksidentit, njëra veturë ka dal nga rruga dhe është rrotulluar.Siq u njoftuam në QKMF në Podujevë, një person i moshes 50 vjeqare ka marrë lendime të lehta ,pas ndihmes së parë që iu është dhënë ne QKMF ,është derguar në QKUK

R.ViZIONI