A ishte i kurdisur meçi ndërmjet Arnold Gjergjaj dhe David Haye? (VIDEO)

107

Në internet po qarkullon një video e cila dyshon se Arnold Gjergjaj e shiti meçin me David Haye, i cili u zhvillua të shtunën që shkoi në Londër, përcjell Zëri.

Në këtë video shihen goditjet e lehta që pësoi boksieri kosovar, pas së cilave përfundoi në tapetë, derisa meçi u ndërpre në rundin e dytë, raporton Zëri.

Se a ishte i kurdisur ky meç, vlerësojeni vetë.

/Zëri/