Podujevë:Rrahje masive mes dy familjeve në fshatin Sllatinë ,7 persona në gjendje të rëndë

1961

Së paku shtatë persona janë lënduar rëndë në një perleshje mes dy familjeve,   që ka ndodhur sonte rrethe orës19.00 ,në fshatin Sllatinë të Podujevës .Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin dhe në këto moment ështe duke  I kryere  hetimet.Në Qendren e Mjekësisë Familjare në Podujevë ,mësuam se personat e lënduar janë dërguar me katër autoambulanca  në QKUK ,në  gjendje të rëndë.Ende nuk është bërë e ditur identiteti I të lenduarve

RADIO VIZIONI