Seriali “Kafeneja Jonë” nuk do të transmetohet në televizion (Foto/Video)

175

‘’Kafeneja jonë ’’ tashmë do të rikthehet me sezoni e ri dhe episodet të reja.

Megjithëse deri më tani është shfaqur në televizionin publik të RTK-së, seriali më nuk do të transmetohet në ndonjë televizion.

Kjo është bërë e ditur përmes një mesazhi të faqes zyrtare të serialit të rrjetit social Instagram.

 

 

Kafeneja jonë do të transmetohet vetëm online në ‘gjriafa.com’”, shkruan në njoftimin e faqes zyrtare të serialit në Instagram. /Telegrafi/

Shikoni nje nga espisodet e kaluar te serialit ne fjale…..