Momentet më të mira dhe qesharake të Euro 2016 (Foto – Video)

36

Prapa skenave, kameramanët gjithmonë mundohen të kapin diçka interesante, qoftë momente gëzimi apo edhe hidhërimi

Në mesin e momenteve më të mira e interesante gjatë këtij Kampionati Evropian, portali francez ‘Yegob.fr’, ka zgjedhur edhe bukuroshet shqiptare, Rike Rocin e Irid Oxa, të cilat morën vëmendjen  kameramanëve dhe shumë mediave botërore.

Në momentet interesante është zgjedhur edhe veprimi i Ronaldos kur mundohet të ‘flirtoi’ me një bukuroshe që i uron mirëseardhje në ndeshjen e parë të Euro 2016. Për më shumë shikoni videot e më poshtme. /Express/