Video e re nga sulmi në Stamboll: Polici plagosi kamikazin para se të hidhte veten në erë

133

Është publikuar një video e re e sulmit në Stamboll.

Një video e pakonfirmuar e shpërndarë në rrjetet sociale shfaq një oficer të policisë duke qëlluar dhe plagosur një person të paidentifikuar, transmeton Gazeta Express.

Pamjet më pas shfaqin të plagosurin duke hedhur veten në erë.