Shyhrete Behluli lanson klipin e këngës “Për shoqni” (Video)

326

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli sapo ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Për shoqni”, me tekst nga Ilir Berani, orkestrimi nga Rrahman Kryeziu si dhe videklip të realizuar nga “Mproduction”.