Këta janë tre kosovarët që mbetën të vdekur nga sulmi në Munih (Foto)

113

Sulmi që ndodhi në një qendër tregtare mbrëmë në Munih, sipas informatave të deritanishme mori jetën e nëntë personave, transmeton Indeksonline.

Në mesin e tyre, janë tre kosovar të cilët vdiqën në mëngjesin e sotëm. Këtë e kanë konfirmuar familjarët e viktimave përmes postimeve në rrjetin social Facebook.

Të vrarët janë Sabina Sulaj, Armela Segashi dhe Dijamant Zabërgja.

/Indeksonline