Njihuni me Nina Abdel Malak, vajza që arriti famë botërore duke kënduar në shkallët e banesës (Foto)

21

Nina Abdel Malak, është vajza libaneze e cila filloi karrierën e saj muzikore duke kënduar në shkallë të banesës së saj.

Përmes videove të postuara në Youtube, ajo arriti të krijoj mijëra fansa nga vende të ndryshme, fakt ky që e ndihmoi atë të shëndrrohet në një këngëtare të vërtet.

Nina, sot është emër i njohur në mbarë botën, dhe në llogarinë e saj personale në Instagram, ajo ka mbi 1.3 milion ndjekës./Telegrafi/