DJ Flow dhe Young Zerka vijnë me ritme verore (Video)

41

Top deejay kosovar, DJ Flow, ka publikuar projektin e tij me Young Zerkën.

Flow bashkëpunon me Young Zerkën për herë të parë.

Projekti u punua nga shtëpia e hiteve RedBox, me në krye Big Bang. /Telegrafi/