Vjen projekti i Nurteel me Anjezen (Video)

37

Producenti dhe këngëtari i njohur, Nurteel, ka publikuar bashkëpunimin me Anjeza Brankën.

Projekti u punua nga vet Nurteel, i cili është edhe në interpretim.

Ai ka bashkëpunuar si zakonisht me Granit Gashin ku të dy janë pronarë të Massive Production.

Anjeza kështu ka gjetur krahët e producentit për t’u kthyer në këtë verë të nxehtë.

Vet Nurteel lansoi projektin me Greta Koçin pak kohë më parë, që është një sukses po ashtu i madh për të, pas projektit me Bleron po ashtu këngë mjaft e dëgjuar. /Telegrafi/