Dy shpërthime te Kuvendi i Kosovës, dyshohet për bombë (Foto)

45

Shpërthimet te Kuvendi i Kosovë po dyshohet të kenë qenë bombë, raporton Indeksonline.

Policia e ka rrethuar vendin dhe nuk e lejon kalimin e qytetarëve.

………………………………………..

(I plotësuar) – Njësitet policore janë duke qëndruar në vendin ku ka ndodhur shpërthimi te Kuvendi i Kosovës, raporton Indeksonline.

Ata e kanë rrethuar vendin dhe nuk po e lejojnë kalimin e qytetarëve në atë pjesë./Indeksonline/