Luana e dëshpëruar për humbjen në peshë! (Foto)

11

Luana Vjollca bie gjithnjë në sy për format e saj trupore, por ajo gjithashtu ka treguar se për të qëndruar në linjat që ka, i duhet t’i kushtojë kujdes dhe vëmendje trupit vazhdimisht.

Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë personale në SnapChat njëfotografi, ku ka treguar se ka rënë peshë për dy kilogramë.

Përmes figurave me emocione, Luana ka treguar se është dëshpëruar për këtë humbje në peshë, kjo për arsye se nuk preferon që të lëvizë shumë nga pesha e saj konstante./Telegrafi/