Premierë: Ingrit Gjoni publikon këngën dhe videoklipin e ri “Sa më larg” (Video)

51

Këngëtarja Ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar këngën e saj më të re “Sa më larg”.

Muzika është punuar nga Elgit Doda, e ndërsa tekstin e ka shkruar Alban Ramosaj.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Max Production, dhe Ingriti është shfaqur e freskët dhe në top formë si gjithmonë. /Telegrafi/