Premierë: Majk vjen me videoklipin e ri “Kcen” (Video)

58

Reperi i njohur Majk sapo ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri “Kcen”, një projekt ky i cili ishte paralajmëruar më herët dhe ka kohë që pritej nga fansat.

Muzika është punuar nga Duja dhe STR8 Fiya.

Videoklipi është realizuar me përkushtim maksimal nga Entermedia, e ndërsa e sjellë Majkin më ndryshe, pasi për herë të parë reperi vjen me koreografi.

Vlen të përmendet se ai ka qenë një nga reperët më të kërkuar gjatë sezonës verore. /Telegrafi/