Hekuran Krasniqi, Agim Gërguri e Fisnikët publikojnë këngën e re (Video)

57

Hekuran Krasniqi në bashkëpunim me grupin e mirënjohur “Fisnikët” dhe Agim Gërgurin ka sjell këngën e re.

“Ajo me mbyti”, titullohet kënga më e re e treshes, e cila është shoqëruar me videoklip.

Kjo e fundit është xhiruar në kryeqytetin kosovar, Prishtinë.

Gjersa për instrumentalin e muzikës është kujdes Hekuran Krasniqi, tekstin e ka shkruar Agim Gërguri. /Telegrafi/