Ronaldo prezanton parfumin e ri “Legacy” (Foto)

17

Cristiano Ronaldo ka lansuar në treg parfumin e tij të ri.

Aroma e re që e karakterizon edhe vet karakterin e futbollistit, do të dalë në treg së shpejti.

“Cristiano Ronaldol – Legacy” quhet perfumi dhe ai do të ketë një kosto të konsiderueshme për t’u blerë në ditët e para, shkruan Telegrafi.

Vet Ronaldo u shfaq tejet elegant në prezantimin e parfumit të tij të ri, natyrishit me të gjitha veshje të realizuara nga brendi i tij personal.

Ronaldo pritet që së shpejti t’u kthehet edhe fushave të blerta, ku do të mundohet të cementojë kredencialet për të fituar Topin e Artë. /Telegrafi/