Gjithnjë e më pak po flitet për Kim, motra po ia zë vendin (Foto)

15

Kylie Jenner ia ka rritur akoma më shumë standardet vetes gjatë pjesëmarrjes në Javën e modës në New York.

19-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e paparacive me përzgjedhjen e veshjes që ia vinte në pah edhe linjat e saj.E shndërruar së fundmi në bionde, Kylie kishte veshur një fustan të shkurtër që zbulonte pjesë të caktuara të trupit.Ylli televiziv po ec fuqishëm në hapat e motrës së saj, Kim Kardashian dhe dalëngadalë duket se po e largon nga froni. /Telegrafi/