Ushqimi i preferuar i Ritës, si i gjithë shqiptarëve? (Foto)

14

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptarëve.

Këngëtarja me famë botërore në një intervistë të përbashkët me reperin shqiptar, Action Bronson, patën deklaruar se u pëlqejnë shumë pitet dhe flia.Ndërsa tani përmes një fotografie në rrjetet sociale, 25-vjeçarja ka treguar se i pëlqen edhe fasulja.Ajo ka publikuar një fotografi të ushqimit të saj, mbi të cilën ka shkruar: “E lumtur”. /Telegrafi/