Andin Randrobrava nënshkruan ‘kapitullimin’ me Leonora Poloskën (Foto)

65

Çifti i njohur Leonora Poloska dhe Andin Randrobrava sot (e mërkurë) kanë kurorëzuar martesën e tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Andini i cili ka publikuar në llogarinë personale në facebook disa fotografi gjatë ceremonisë së kurorëzimit, dhe me satirë në mbishkrimin e fotos ka shkruar se ka nënshkruar “kapitullimin” e tij.

“Sot me datën 21.09.2016. Zyrtarisht me vullnet të lirë nënshkrova Kapitullimin tim.Faleminderit të Gjithë miqëve dhe dashamirëve për përkrahjen tuaj”, kanë qenë fjalët e tij. /Telegrafi/