Mbyllet Times Square për shkak të pakos së dyshimtë

24

Times Square, në qendër të Manhatanit në New York është mbyllur sot pas lajmërimit për një pako të dyshimtë, bëjnë të ditur mediat amerikane.

Pakoja e dyshimtë është vendosur para restorantit McDonald.

Policia menjëherë ka reaguar dhe ka mbyllur pjesën mes Avenysë së shtatë dhe tetë në Manhatan.

Qytetarët në këtë pjesë nuk u është lejuar ta përdorin metronë, bën të ditur Fox 5 NY .

Telegrafi-