Aksident i rëndë trafiku me të lënduar(Foto)

93

Një aksident i rënde trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Peran të Komunës se Podujevës.

Në këtë aksident janë të përfshira tri vetura dhe raportohet edhe për të lënnduar. Policia ka dalur në vend të ngjarjes.