Aksident Trafiku ne fshatin Lluzhan(FOTO)

286

Një aksident trafiku zingjirore  ku janë përfshire tri vetura  ,ka ndodhur sot  rreth orës 14.00 ,në  magjistralen Podujeve- Prishtinë përkatësisht në fshatin Lluzhan ,por  fatmirësisht pa të lënduar. Policia e Kosovë ,ka konfirmuar aksidentin dhe ka dalë ne vendin e ngjarjes .Sipas burimeve tona për rreth 30 minuta njëra krosi e rrugës në vendin e aksidentit ka qen e mbyllur për qarkullim .Sipas dëshmitarëve  deri teka aksidenti ka ardhur si pasoj e mos rrepektimit te rregullave të komunikacionit.Radiovizioni