Modelja shfaqet me stil dhe elegancë (Foto)

59

Rosie Huntington-Whiteley është njëra prej modeleve më të njohura dhe ëndërr e shumë shtëpive të modës.

Ajo ka qenë në botën e modelizimit për më shumë se një dekadë, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

29 vjeçarja njihet për stilin e saj unik dhe shijen karakteristike të veshjes.

Kujtojmë se modelja seksi Rosie Huntington-Whiteley ka qenë pjesë e Victoria’s Secret, ndërsa në jetë personale është e fejuara e aktorit të famshëm Jason Statham./Indeksonline/