Shkurte Fejza publikon këngën “Prishtinë, Tiranë” (Video)

220

Shkurte Fejza ka publikuar këngën e re për festat e fundvitit.

“Prishtinë, Tiranë”, titullohet kënga e publikuar në YouTube më 28 nëntor.

Për muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge është kujdesur Alban Furtuna.

Tekstin e ka shkruar Armand Trebicka, ndërsa producent është “Emracom”. /Telegrafi/