Sinan Vllasaliu lanson këngën “Pa 1 pa 2” (Video)

290

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu sapo ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Pa 1 pa 2”, dhe është një këngë ritmike, shkruan Indeksonline.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka realizuar Ilir Berani.

Për më shumë dëgjojeni këngën në fjalë, e cila pritet të shëndërrohet në hit./Indeksonline/