Xeni i këndon “Hileqares” [video]

42

Këngëtari i njohur Shkëlzen Jetish-Xeni ka publikuar këngën e tij të re.

“Hileqare” titullohet kënga e lansuar për festat e fundvitit.

Për muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge është kujdesur Virusi, ndërsa për tekstin Arsim Bunjaku.