Videoja që po huton botën: Momenti kur jashtëtokësorët lëshohen në Tokë (Foto)

171

Një video e pazakontë është shfaqur në internet, ku shihet momenti i ardhjes në tokë së UFO-ve përmes një vrime të kaltër që shpon retë.

Ende nuk dihet saktë se ku është filmuar kjo video, por në të shfaqet momenti kur një fluturake jashtëtokësore lëshohet në tokë përmes një vrime të kaltër, transmeton Telegrafi.

Kjo video ka nxitur debate nëse videoja është origjinale apo e rreme, dhe çfarë është ai objekt misterioz që është kapur nga objektivi i kamerës.

Shumë njerëz mendojnë se kjo video është krijuar në mënyrë të rrejshme për të fituar të holla përmes reklamave në YouTube, derisa disa tjerë besojnë se është një fenomen natyror siç është drita që shfaqet në video. /Telegrafi/

 

 kliko ketu
http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1377017/UFO-sighting-strange-plasma-like-light-disappears-sky.html