Vritet një grua në Prishtinë

59

Rreth orës 22:00 në lagjen “Mati”, në rrugën “Muharrem Fejza” ka ndodhur një vrasje.

E vrarë ka mbetur një grua, kurse i plagosur ka mbetur një burrë, i cili po trajtohet në QKUK, transmeton Koha.net.

Në komunikim për portalin Koha.net, zëdhënësja policore Flora Ahmeti e ka konfirmuar lajmin, duke shtuar se i dyshuari është kapur.

“Po një vrasje ka ndodhur në lagjen ‘Mati’. Një grua ka mbetur e vrarë, ndërsa një burrë ka mbetur i plagosur dhe po trajtohet në QKUK. I dyshuari është kapur dhe po merret në pyetje në stacion policor”, ka thënë Ahmeti për Koha.net.