Trix rikthehet me këngën “Zjarri i Dashurisë”

33

Rok grupi i mirënjohur Trix i është kthyer skenës muzikore me këngën më të re “Zjarri i Dashurisë”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë solisti i grupit Veli Sahiti, kurse orkestrimin Avdulla Dugolli, transmeton Koha.net.

“Zjarri i Dashurisw” vjen me videoklip, tw cilin e ka punuar ProSm.