Neser perkujtohet heroi Agron Rrahmani

29

Për nder të 19-vjetorit të rënies së heroit Agron Rrahmani nesër (e premte) ftoheni të merrni pjesë në akademinë përkujtimore në fshatin Ballovc  të Podujeves  në ora 12.00.

Lavdi të gjithë heronjve dhe dëshmorëve të kombit!