Aksident në Zvicër, vdes Besim Mehmeti nga Bradashi i Podujeves

120

Në një aksident tragjik në Zvicër me datën 12.maj.2017 ka ndërruar jetë 43 vjeçari Besim Mehmeti nga Bradashi Varrimi i të ndjerit bëhet sot nga ora 18:00 në Bradash

I ndjeri ishte duke vozitur një mjet transportues kur një veturë e ka goditur nga pas ku sipas familjarëve mjeti është rrokullisur me ç’rast ka mbetur i vdekur Besimi.

Ai la pas një vajzë dhe një djal. Njoftimi i plotë nga familjarët:

Njoftim: Ju njoftojmë se 43 vjeçari Besim (Nezir) Mehmeti nga Bradashi me datën 12.maj.2017 në kohën e Xhumasë ka ndërruar jetë aksidentalisht në Zvicër.