Aksident në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

42

Një aksident ka ndodhur sot mes dy veturave në Milloshevë në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë .

Sipas burimeve tona  se përveç dëmeve që kanë marrë veturat, nuk ka të lënduar në njerëz. Policia e Kosoves ka dal në vendin e ngjarjes dhe po bene hetime /radiovizioni