Aksident i rëndë në Shtedim të Podujevës (Foto)

281

Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur rreth orës 15:00 në fshatin Shtedim të Podujevës

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura njëra e tipit Golf dhe tjetra Pasat.

Në vendin e aksidentit është paraqitur edhe autoambulanca si dhe njësiti për hetimin e aksidenteve në trafik njofton indeksonline]’\\