Aksident në Peran, 3 persona të lënduar/Video)

713

Moti i ligë që po mbretëron këto ditë, po shkakton aksidente në trafik. Një i tillë, ka ndodhur në fshatin Peran të Podujevës, gjatë ditës së premte.

Nga ky aksident kanë përfunduar persona të lënduar. Derisa njësitet e emergjencës kanë dalur në terren.Antigona Dibrani i tha Radio Vizionit se tre presona jane lenduar lehte dhe rënd ,të njejtit kanë marrë trajtim mjeksorë në QKMF në Podujevë

RADIO VIZIONI