Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

32

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralën Prishtinë-Podujevë.

Në të janë përfshire dy furgonë, një traktor i cili është rrokullisur dhe një veturë.

Raportohet për së paku pesë të lënduar nga ky aksident.

Kohëve të fundit janë rritur më të madhe aksident në rrugët e Kosovës./Indeksonline