Llapi e ka nisur mbarë xhiron e parë në Superligën e Kosovës.(VIDEO)

31

Llapi dhe Feronikeli e kanë nisur mbarë xhiron e parë në Superligën e Kosovës.Të dyja ekipet fituan me rezultat minimal 1-0.Llapi mposhti Drenicën, me golin e Mirlind Dakut në minutën e 55, ndërsa Feronikeli gjithashtu mori tri pikë, me golin e Granit Arifaj. /IndeksOnline/