Vihet gurëthemeli i ndërtimit të tribunave të Stadiumit tëKF “LLAPI”(Video)

30

Kryetari i komunës Agim Veliu ,Minsitrja në detyrë Vlora Dumoshi,Kryetari i FFK-së FADIL Vokrri dhe Kryetrajneri i KF “Llapit” Tahir Batatina kanë vënë sot gurthemelin e ndertimit të tribunave moderne të Stadiumit “Zahir Pajaziti”,vlera e investimeve është 800 mijë euro ,punet priten të zgjasin deri ne fund te vitit 2018.