LAJMI I FUNDIT: Rrokulliset traktori,vdes 40 -vjeçari nga fshati Metehi

26

Në fshatin Sylejvicë të Podujevës ,sot rreth orës 11 është rrokullisur një traktor, me ç’rast E.B 40 vjçar nga fshati Metehi ka ndrruar jetë në vendin e ngjrjes .Lajmi e konfirmoi Bekim Bislimi, komandant i Policisë së Kosovës ,stacioni në Podujeve .Në vendin e ngajrjes kanë dalë Policia e Kosovës, ekipet e zjarrfikësve dhe të QKMF-së në Podujevë.
Gazetallapi.com