KF Llapi fiton turneun “Rama – Doni”, mposht Dukagjinin

Mbyllet turneu “Rama-Domi” me KF Llapin fitues!

Finalja: KF Dukagjini 0:2 KF Llapi

Golashënues: Francisco Rivera 3′ dhe Bianor Neto 13′

Paraprakisht në ndeshjen e parë, KF Llapi mposhti KF Flamurtarin me rezultat minimal 1:0 me golin e
Trimror Selimit.