Ministrat Hekuran Murati dhe Faton Peci nesër në Podujevë – kjo është arsyeja

Ministri i Financave dhe ministri i Bujqësisë, Faton Peci, do të qëndrojnë nesër në Podujevë, shkruan Llapi.info.

Siç thuhet në një postim të publikuar në Facebook, nga kryetari i komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ata do të mbajnë takim me qytetarë.

Takimi do të mbahet në Teatrit e Qytetit të kësaj komune, me fillim nga ora 17:30.

Këta dy ministra do ta prezantojnë buxhetin e komunës së Podujevës./Llapi.info.

Njoftimi i plotë: