Publikohet lista , këta janë futbollistët e ftuar nga Sylviho për ndeshjet e muajit nëntor

Kombëtarja Shqiptare , sot gjatë ditës publikoi listën e futbollistëve të ftuar nga trajneri Sylviho , për ndeshjet fundit kualifikuese Euro2024, kundër Moldavisë e cila do të lujet me 17 nëntor nga ora 18:00 , dhe asaj kundër Ishujve Faroe , që do të luhet me 20 nëntor me filllim nga ora 20:45.

Kujotojmë se në rastë se Kombëtarja kuq e zi ,e fiton në njërën nga keto dy ndeshje , atëher e siguron kulaifikimin në Evropianin e vitit të ardhshëm që do të mbahet në Gjermani . /RadioVizioni/