Kurti merr pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit në Vlorë krah Ramës e Begajt

Kryeministri Albin Kurti po merr pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit në qytetin e Vlorës.

Kurti në këtë ceremoni po merr pjesë krah presidentit Bajram Begaj, kryeministrit Edi Rama dhe kryekuvendares Lindita Nikolla.

Më pas udhëheqësit u përshëndeten me qytetarë të cilët kanë shkuar në Vlorë për ta kremtuar festën e pavarësisë së Shqipërisë.