Fero prezanton makinë luksoze: Edhe një aeroplan dhe kryhet misioni

Reperi i njohur, Fero është vazhdimisht i komentuar në media rozë dhe çdo veprim i tij merr vëmendje të madhe.

Ai njihet për karakterin shpërthyese dhe deklaratat e tij bëjnë bujë të madhe teksa reperi nuk i kursen thumbat as për disa prej kolegëve të tij.

Por, rap-artisti nga Gjilani krahas aktivitetit të madh në rrjete sociale dhe punës për projekte të reja, bën edhe një jetë luksoze

Jo rrallë herë autori i hitit “Feromeni” tregon shtëpinë dhe makinat luksoze që posedon.

Edhe së fundmi, Feronit Shabani (emri i plotë) ka treguar se posedon një model të ri të makinës “BMW X6”.

Përveç nga jashtë, reperi tregoi edhe komoditetin që makina super luksoze ofron nga brenda.

“Tash veç edhe një aeroplan edhe kryhet misioni”, ka shkruar reperi në mbishkrimi.

Ndryshe, kujtojmë që Fero ka paralajmëruar këngën e re me videoklip që publikohet sonte (e martë). /Telegrafi/