Tronditet kryeqyteti/ Burri e vret gruan në qendër të Prishtinës

Një vrasje e rëndë ndodhi para pak minutave në qendër të Prishtinës, raporton IndeksOnline.

Dyshimet e para janë se krimi ka ndodhur brenda familjes, ku një person ka privuar nga jeta gruan e tij.

Policia ka konfirmuar vrasjen për IndeksOnline rastin duke thënë se tani ekipet e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe për detaje do të njoftoheni me kohe.