Sot është hedhur shorti i Kupës së Kosovës. Dy superderbi do të jenë në çerefinalet e kupës.

Sot është hedhur shorti i Kupës së Kosovës. Dy superderbi do të jenë në çerefinalet e kupës.

Ballkani-Prishtina dhe Llapi-Gjilani janë dy supersfidat e kupës. Drita-Ulpiana e KEK-u-Ramiz Sadiku janë dy përballjet tjera.

Sistemi VAR është risia e çerekfinaleve të kupës./Indeksonline/