Parashikimi i motit për sot në vendin tonë

Sot gjatë ditë pritet të mbaj moti i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell, temperatuar pritet të lëvizin ndërmjet 3-5 minimale ndërsa ato maksimalet e ditës pritet të arrijnë deri në 16 gradë celcius /RadioVizioni/