Vdes Arton Turkaj, gazetari dhe personazhi i njohur në rrjete sociale

Ka ndërruar jetë Arton Turkaj, personazh i njohur i rrjeteve sociale si dhe i botës së gazetarisë

Turkaj, siç raportohet nga kolegë gazetarë, ka ndërruar jetë nga infarkti.

I njëjti ishte i njohur në rrjete sociale për statuset e tij me humor e ironi.

/Periskopi/